Zespół

Oto nasz zespół.

Marcin Wargocki

Mąż, ojciec trójki dzieci. Na co dzień przedstawiciel handlowy. Pasja do muzyki była we mnie od lat dziecięcych. Ulubionym zespołem jest Stare Dobre Małżeństwo, a mentorem muzycznym Krzysztof Myszkowski przyjaciel - pomagał przy szczegółach finalnych płyty "Nie wątp". W 2017 roku z potrzeby serca i kopniaka z nieba powstała pierwsza solowa płyta "GPS na Niebo", w 2019 druga "Nie wątp" z zespołem.

Anna Bojas

Prywatnie żona i matka, zawodowo artystka malarka poświęcająca wiele uwagi polskiemu pejzażowi. W wolnych chwilach uwielbia muzykować z dziećmi. W zespole Marcina Wargockiego współtworzy muzykę od 2019 roku grając na skrzypcach.

Bogdan Żywek

Z wykształcenia inż. mechanik, z zamiłowania muzyk (organista, akordeonista, gitarzysta), z zawodu wykonywanego realizator dźwięku. Od 1997 roku prowadzi Studio 153, które zajmuje się realizacją nagrań oraz realizacja nagłośnień koncertów. Z Marcinem Wargockim współpracuje od 2017 roku.

Roman Ziobro

Ważnym artystą, który zaszczycił mnie swoją obecnością na płycie jest Roman Ziobro - kontrabasista i gitarzysta basowy, który w swojej karierze współpracował z wieloma znanymi wykonawcami z kręgu muzyki poetyckiej i tzw. "Krainy Łagodności". Jego gościnny udział poczytuję za zaszczyt i jestem Mu bardzo wdzięczny!

Katarzyna Wierzbicka

Kolejną osobą, którą koniecznie musicie poznać to Katarzyna Wierzbicka, która gościnnie zgodziła się wzbogacić "Do głębi" swoim talentem 🙂 Altowiolistka, absolwentka wydziału instrumentalnego Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Muzyk orkiestrowy w Polskiej Orkiestrze Sinfonia Iuventus im. Jerzego Semkova w latach 2008-2012. Uczestniczy w licznych projektach kameralnych i orkiestrowych w Polsce i za granicą. Wykonuje muzykę improwizowaną, a także porusza się w różnych gatunkach muzycznych. Szczęśliwa żona i mama trójki dzieci.